ערוץ "הופ" הגיע לרמי לוי

ערוץ "הופ" הגיע לרמי לוי

במהלך חודשי יולי – אוגוסט תתקיים פעילות להורים וילדים בסניפי רמי לוי. מוזמנים לקחת חלק ב"רגעי הקסם" שלכם עם הילדים בסניפים! 

במסגרת שיתוף הפעולה בין הופ לרמי לוי, הוצבו בכל סניפי רמי לוי ברחבי הארץ, שלטים וחוברות פעילות ייעודיים שיאפשרו ניצול זמן הקניות להעשרה והתפתחות החוויה של זמן משותף להורים וילדים.

בכניסה לכל סניף יוצגו שלט מאיר עיניים וחוברות פעילות שהציבור יוזמן לקחת בחינם.בנוסף בתוך הסניפים יוצבו שלטים עם פעילויות שניתן לעשות עם הילדים בזמן הקניות ואפילו רעיונות שניתן לעשות בזמן ההמתנה בתור ובדרך הביתה!

פעילות רגעי קסם בסניפים, תעניק כלים נוספים להורים לבילוי זמן איכותי עם ילדיהם תוך חיזוק המסר – אתם לא צריכים לשנות שגרה כדי  לחזק את הקשר עם ילדיכם.

רגעי קסם הוא פרויקט ייחודי המעניק להורים ומשפחות כלים פשוטים כדי להפוך את הזמן היומיומי המשותף עם הילדים, לזמן מהנה ומקרב, המעשיר ומקדם את התפתחותו של הילד. נקודת המוצא של הפרויקט היא שהזמן המשותף שהורים וילדים מבלים יחד בימינו, הוא על פי רוב מוגבל, לחוץ, עמוס במשימות, ולא בהכרח מאפשר יצירת  זמן משמעותי שמחזק את הקשר ותורם להתפתחות הילד. עם זאת, הגיל הרך הוא חלון הזדמנויות משמעותי אך בר חלוף בהתפתחות הילד.

תהנו ושתפו אותנו ברגעי הקסם שלכם בסניפים!

חיפוש